KONTAKT
Kortunal - obozy wakacyjne
Kortunal Turystyka i Przygoda
ul. Warowna 2 57-215 Srebrna Góra

Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail!

Organizacyjny:
biuro@kortunal.com
W bardzo pilnych sprawach
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00


Rezerwacje:
rezerwacja@silberberg.pl
prim@kortunal.com
tel. 694 724 966
pn. - sob.
w godz. 16:00-21:00


Dojazdy:
halfgar@kortunal.com
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Fabularny dla uczestników:
info@silberberg.pl

Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Nasze strony
kadra

KADRA NA OBOZY 2018

czyli ekipa, dla której słowo "niemożliwe" istnieje tylko w teorii (podobnie jak zmęczenie, złe warunki, zgubić się i skalne smoki ;)

OPIEKA

Nasza kadra to w większości ludzie młodzi, jednak każdy z nich jest po specjalnych szkoleniach - alpinistycznych (jeśli prowadzą zajęcia linowe), terenowo-survivalowych i pierwszej pomocy. Opiekunowie grup mają dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, zwłaszcza opiekunowie na obozach fabularnych, podczas których razem z uczestnikami biorą udział w grze.

Ze względu na charakter naszych zajęć - czy to fabularnych akcji czy wycieczkowych wypraw - opiekunowie grup mają trudne zadanie, muszą zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Z tego powodu przechodzą liczne szkolenia terenowe, znają doskonale okoliczne forty i podczas zajęć na takim obszarze muszą od uczestników egzekwować posłuszeństwo wobec swoich poleceń. Opiekunowie będą także dbać o wzajemne relacje i zachowanie uczestników, jak również o przestrzeganie bezwzględnego zakazu spożywania alkoholu, palenia papierosów czy stosowania innych używek. Oczywiście zasady tyczą się także kadry, staramy się, żeby relacja uczestnik– opiekun bazowała na szacunku, nie zaś prostym egzekwowaniu posłuszeństwa.

Nasza kadra jest przeszkolona w udzielaniu pierwszej pomocy i w przypadku prostych urazów – zadrapań, otarć czy stłuczeń – bez problemu tej pomocy udzieli. W przypadku zachorowań lub poważnych urazów uczestnik zostanie odwieziony do lekarza specjalisty (jest także możliwość wizyty lekarza na terenie obozu) oraz zostanie mu zapewniona odpowiednia opieka.

W razie, gdyby uraz nastąpił w terenie, z każdego miejsca możemy uczestnika natychmiast zawieźć do szpitala samochodem terenowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą :)
Kliknij na daną osobę, a zobaczysz jej indywidualny profil!

Magdalena "Indiana" Baraniak

Magdalena "Prim" Czarnota

Jędrzej "Onfis" Manikowski

Artur "Elidis" Teodorski

Paula "Aver" Wajgelt

Basia "Powój" Węgrzecka

Mikołaj "Mikes" Szmyt

Marysia "Leite" Latanowicz

Marianna "Marin" Woda

Paweł "Magmus" Lewicki

Filip "Gorvenal" Gembus

Marek "Śmiały" Śmiałek

Maciek Wałęga

Ewelina "Nila" LaurentowskaInstruktorzy i opiekunowie, którzy pracują z naszymi wycieczkami i obozami, często są młodzi wiekiem, ale mają za sobą liczne i trudne szkolenia terenowe.

    Kursy i szkolenia naszej kadry:

  • kurs obsługi sztucznych stanowisk alpinistycznych - dla instruktorów, prowadzących zajęcia na linach, prowadzi instruktor Polskiego Związku Alpinizmu;
  • kursy terenowe - dla wszystkich, prowadzących grupy poza Warownią
  • szkolenie historyczne - z zakresu historii wczesnego średniowiecza z naciskiem na dzieje Wikingów i Słowian, swoisty rodzaj "kursu doświadczalnego" przechodzą w obrębie istniejącej od 2006 r. grupy rekonstrukcyjnej Villsvin Hird;
  • szkolenie survivalowe - kurs z naciskiem psychikę i zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym na wypadek konieczności przebywania przez dłuższy czas w trudnych warunkach terenowych, przechodzą instruktorzy i opiekunowie wakacyjni;
  • kurs pierwszej pomocy przedmedycznej i ratownictwa - obowiązkowy dla instruktorów i wychowawców, prowadzi dyplomowany ratownik medyczny;
  • kurs wychowawcy kolonijnego - obowiązkowy dla wychowawców kolonijnych;

Na skróty
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Partnerzy:
Polecamy sklep z wyposażeniem larpowym: