KONTAKT

Kortunal Turystyka i Przygoda
ul. Warowna 2 57-215 Srebrna Góra

Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail!

Organizacyjny:
biuro@kortunal.com
W bardzo pilnych sprawach
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00


Rezerwacje:
prim@kortunal.com
tel. 694 724 966
pn. - sob.
w godz. 16:00-21:00


Dojazdy:
halfgar@kortunal.com
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Fabularny dla uczestników:
info@silberberg.pl

Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Nasze strony
kadra Enid
Julia "Enid" Krajewska
Związana z obozami: 2007 r.

Dotychczas tworzone:
2014:
-Pierwszy raz jako "kadet" na jednym z turnusów wakacyjnych 2015:
-Dwa turnusy wakacyjne, w trakcie których byłam pomocą/szefem na dziale bokenów, charakteryzacji(chyba) i technicznym oraz wychowawcą V turnusu
-Larp Weekendowy Listopadowy, jako pomoc na zapleczu
-Pomoc w realizacji trailera filmowego.
2016:
-Dwa turnusy wakacyjne, w trakcie których byłam pomocą/szefem na dziale bokenów, uzbrojenia, technicznym oraz wychowawcą V turnusu.
-Larp Weekendowy Październikowy „Żniwa”, jako pomoc zaplecza
Na obozach zajmuję się: Odpowiadaniem za stan techniczny bokenów i przedmiotów służących do starć, jak i pojawianie się nowych modeli, najmodniejszych w danym sezonie ;) Poza tym zdarza mi się również zajmować działem uzbrojenia, czy wejść w rolę mistrza od przybijania gwoździ i stawiania barier na dziale technicznym. Oczywiście dopełnieniem mojej pracy jest obejmowanie roli wychowawcy(do tej pory wyłącznie na turnusie V).

W życiu codziennym:Studiuję archeologię na Uniwesytecie Warszawskim, w najbliższej przyszłości zamierzam poszerzyć swoje wykształcenie o drugi kierunek jakim jest kryminologia.

Moje zainteresowania/pasje: W wolnych chwilach jeżdżę na longboardzie i tworzę kolorowe bohomazy na każdym możliwym materiale. Weekendowo kaleczę sztukę grając na gitarze. Poza tym kopię dziury w ziemi i mówię ludziom, że to dla rozwoju nauki i dobra społeczeństwa.

Od szefa.
Enid była przez wiele lat, od 2007 roku, uczestniczką obozów Silberberg i aktywnie zapisywała się w wydarzeniach obozowych. Przez kilka ostatnich lat pojawiała się na kadrowym zapleczu, pomagając na niektórych turnusach, kilkakrotnie podejmowała wyzwania, postawione przed nią w ostatniej chwili i wymagające improwizacji i wyobraźni. Po tej stronie dała się poznać jako obowiązkowa i solidna osoba, kreatywna i potrafiąca działać w każdych warunkach. W roku 2015 po raz pierwszy jako stały członek kadry, poradziła sobie jak zawsze, wzbudzając miłość swoich podopiecznych w nowej dla siebie roli Opiekuna-Gracza :)

Na skróty
- LARPy:
Nawigacja
Nasze obozy
OBOZY 2018
LARPY WEEKENDOWE


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Partnerzy:
Polecamy sklep z wyposażeniem larpowym: