KONTAKT
Kortunal - obozy wakacyjne
Kortunal Turystyka i Przygoda
ul. Warowna 2 57-215 Srebrna Góra

Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail!

Organizacyjny:
biuro@kortunal.com
W bardzo pilnych sprawach
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00


Rezerwacje:
rezerwacja@silberberg.pl
prim@kortunal.com
tel. 694 724 966
pn. - sob.
w godz. 16:00-21:00


Dojazdy:
halfgar@kortunal.com
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Fabularny dla uczestników:
info@silberberg.pl

Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Nasze strony
kadra Indiana
Magdalena "Indiana" Baraniak
Tworzę obozy od: Silber od 2004, w ogóle od 1999, wychowawca od 1997.

Na obozach zajmuję się: Wszystkim. Od tworzenia koncepcji, przez marketing i reklamę, grafikę, obsługę rezerwacji, organizację dojazdów, płatności, kosztorysy, rozliczenia, faktury i księgowość, administracja stron i for, Fabularna, świat gry, opowiadania łącznikowe, nadzór i pomoc we wszystkich działach, mój dział na tą chwilę to uzbrojenie, czyli zbroje. Najmniej - charakteryza i stroje.

W życiu codziennym: Organizator turystyki, właściciel firmy, rekonstruktor historyczny, historyk nie-amatorski (z wykształcenia), psia mama, biegacz na nartach (i kibic- posiadacz szalika! ), rzemieślnik skórzany, działalność publiczno społeczna (działalność internetowa i organizacje lokalne).

Moje zainteresowania/pasje: Historia (wczesne średniowiecze, IRP, konkwista i odkrycia, II wojna i czasy najnowsze), rekonstrukcja, fortyfikacje, psy, konie, narty biegowe. I fechtunek historyczny.

Od szefa. Czyli ode mnie.
Doświadczenie:
Pracuję z młodzieżą od 1997 r., od 1998 r. jestem współwłaścicielem i założycielem firmy,organizującej obozy. Skończyłam studia na kierunku historii ze specjalizacją nauczycielską, jednak uprawnienia opiekuna i kierownika placówki mam od piętnastu lat, przez ten czas nieprzerwanie pracuję z grupami szkolnymi i wakacyjnymi. Prowadzę zajęcia alpinistyczne w terenie, przechodziłam wielokrotnie kursy technik linowych, prowadziłam również kursy survivalowe i terenowe. Srebrną Górę, twierdzę i jej okolice, a zwłaszcza pogórnicze sztolnie tego rejonu, znam na wylot, od lat zajmując się ich historią i tajemnicami.
Zajmuję się walką i fechtunkiem w ramach rekonstrukcji historycznej (startuję w turniejach) oraz rzemiosłem, w obu tematach mam za sobą kilkuletnie doświadczenie.
Obozy fabularne Silberberg zaczęłam organizować od 2004 r. i od tamtego czasu nieprzerwanie z roku na rok przybywają na nie kolejni uczestnicy, zwiększamy ilość turnusów (w 2005 r. był to jeden turnus, rok później dwa, od 2008 r. trzy, w ostatnich latach turnusów "Silbera" mamy pięć).

Na skróty
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Partnerzy:
Polecamy sklep z wyposażeniem larpowym: