KONTAKT

Kortunal Turystyka i Przygoda
ul. Warowna 2 57-215 Srebrna Góra

Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail!

Organizacyjny:
biuro@kortunal.com
W bardzo pilnych sprawach
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00


Rezerwacje:
prim@kortunal.com
tel. 694 724 966
pn. - sob.
w godz. 16:00-21:00


Dojazdy:
halfgar@kortunal.com
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Fabularny dla uczestników:
info@silberberg.pl

Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Nasze strony
kadra Mirko
Michał "Mirko" GrabowskiZwiązany z obozami od 2013 r.

Na obozach zajmuję się: byciem (nie)okiełznanym wulkanem energii, zapewniającym wsparcie, gdzie tylko się da: czy to podczas wojennej zawieruchy, czy spraw technicznych. Dodatkowo działam w strefie uzbrojenia.

W życiu codziennym: studiuję kognitywistkę na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywnie działam w Samorządzie Studentów oraz w Radach Jednostkowych. Staram się cały czas coś robić. Jeżeli z nie z ludźmi, to zamknąć się gdzieś z dobrą książką lub serialem. Okazjonalnie zostaję wikingiem.

Moje zainteresowania/pasje:Wszystko co ma jakiś związek z bronią białą, czy to bezpieczną, stalową czy bambusową. Jestem też niedzielnym tancerzem z ogniem , z wielkim zamiłowaniem do poezji. Miałem też do czynienia z niejednym papierowym, czy komputerowym RPG, oraz różnego rodzaju larpami. Uważam, że ludzie powinni mieć na nogach kółka, by nie trzeba było marnować czasu na zakładanie rolek :D

Od szefa:
krąży wśród kadry taki żart, że Mirko jest jedyną istotą na świecie, która pobiera energię z samego ruchu... Im więcej się rusza, tym więcej się rusza. I ten żart nie jest bezpodstawny ;) Jak kiedyś uda się nam zmęczyć Mirka, napiszemy o tym książkę... ;)
Na pewno swoimi umiejętnościami szermierczymi Mirko ma szansę podnieść poziom walki wśród kadrowiczów, w końcu mieć na zapleczu utytułowanego zawodnika kendo to nie byle szysz :) A póki co trochę liczę na to, że energia Żywiołaka Kendo będzie dla kadrowego zaplecza ożywczym impulsem... a przynajmniej inspiracją do działania ;)

Na skróty
- LARPy:
Nawigacja
Nasze obozy
OBOZY 2018
LARPY WEEKENDOWE


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Partnerzy:
Polecamy sklep z wyposażeniem larpowym: