KONTAKT
tel. 604 755 659
fax 74 818 00 69
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00
W miarę możliwości prosimy o kontakt poprzez
E-MAIL: biuro@kortunal.com
Nawigacja
Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Nasze strony
Powitanie
Witaj na stronie obozów wakacyjnych organizowanych przez firmę Kortunal . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą , w której każdy znajdzie coś dla siebie. Organizujemy obozy dla młodszych oraz starszych uczestników. Nasze LARPy są jedynymi w Polsce obozami tego typu, które trwają przez 24h, absolutnie bez przerwy. Na obozie historycznym, zapraszamy wszystkich do zapoznania się z magią wieków średnich. Prowadzimy także obozy dla miłośników adrenaliny, szkoląc ich we wspinaczce, canyoningu i survivalu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z warunkami panującymi na naszych obozach oraz cenami i terminami tegorocznych turnusów. W galerii dostępne są zdjęcia z poprzednich turnusów, natomiast zakładka kadra przybliży sylwetki wychowawców i opiekunów. Czekamy na Ciebie w Srebrnej Górze!
Wakacje 2015
UWAGA!

Oferta obozów na 2015 rok jest aktywna!
Zapraszamy do rezerwacji! :)

ZIMOWA edycja SILBERA!
Po obozach
OBOZY 2014 - akcja zakończona :)
Świat uratowany, wrogowie pokonani, po biesiadach już zamilkło echo :) Wszystkim uczestnikom dziękujemy za 6 turnusów świetnej zabawy, za klimat, jaki tu stworzyliście, za Wasz entuzjazm i chęć do zabawy :) Rodzicom dziękujemy za współpracę i wyrozumiałość, zwłaszcza w kwestiach usuwania skutków leśnych wypraw z ubrań oraz słuchania długich niestworzonych opowieści swoich pociech o potworach, bitwach i magicznych skarbach ;)
Zapraszamy do obejrzenia


galerii zdjęć z obozów
oraz na nasz
profil na Facebook'u , gdzie będą się pojawiać także inne materiały ;)


Pakiety ekwipunku
W projekcie
EKWIPUNEK DLA BOHATERA


zapraszamy do zakupu wyposażenia na obozy fabularne. Dla wszystkich, którzy zarezerwowali miejsca na obozy 2015 - mamy ZNIŻKĘ 5%
Zimowisko
Na skróty
- do wakacji: - do ferii:
Nie przegap!
Nasze obozy
OBOZY 2015


Inne obozy:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło