Powitanie
Dodane przez Indiana dnia Luty 09 2018 13:48:12

Obozy dla młodzieży i weekendy larpowe
2019Zapraszamy do zapoznania się z opisami naszych obozów dla dzieci oraz obozów młodzieżowych. W galerii możecie Państwo przejrzeć zdjęcia z ubiegłych lat, a w zakładce "Kadra" poznać sylwetki opiekunów i wychowawców, którzy prowadzą nasze eventy.

Jesteśmy przekonani, że "Urwis" - nasz obóz dla dzieci "Urwis", letnie obozy młodzieżowe, a także weekendowe obozy larpowe dla starszych - staną się niezapomnianymi doświadczeniami!
Zapraszamy do Srebrnej Góry!


Treść rozszerzona

Obozy dla dzieci i młodzieży
Larpy weekendowe


Młodzież i dorosłych zapraszamy na wakacyjne i weekendowe obozy larpowe, rozgrywane w autorskim uniwersum Silberberg. Bardzo rozbudowany i interaktywny świat gry jest jedną z cech zabawy. Istnieje wiele rodzajów larpów, my stawiamy na zagadki, wyprawy terenowe w tajemnicze, pełne klimatu miejsca, przygodę, walkę, wielkie emocje. Jak to jest r11; walczyć o wolność, polować na potwory, tropić mroczne tajemnice, zmagać się z potężnymi istotami, rozplanowywać ruchy wojskr30; ? Można to zobaczyć w filmach i grach, ale tutaj przeżyjecie to na własnej skórze.Obozy letnie dla dzieci


Zapraszamy na obozy letnie dla dzieci w formie tygodniowego, uproszczonego larpa. Fabuła dla najmłodszych pozwala na przeżycie wielkiej przygody blisko natury , intensywne wydarzenia fabuły nie pozwalają na nudę czy tęsknotę. Poziom trudności jest dostosowany do możliwości kondycyjnych i emocjonalnych młodych bohaterów. Taki obóz dla dzieci to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zaszczepić w swoich pociechach ciekawość świata i odwagę pokonywania zła.Obozy dla młodzieży


Wakacyjne obozy dla młodzieży, a właściwie obóz-larp w formule "Silberberg" (świat fantasy) i "Silberspace" (świat sci-fi, larp airsoft), to wyjątkowa forma obozów wakacyjnych. Wielodniowa gra fabularna, trwająca bez przerw, rozwinięty i w pełni elastyczny świat gry, mechanika dostosowana do działania w terenie r11; to szkielet znakomitej wakacyjnej przygody dla młodzieży i dorosłych. . Gracze przeżyją historię, która nieraz postawi ich przed trudnymi wyborami lub niezapomnianymi scenami w klimatach dark i low fantasy. Postaci graczy staną przeciw potężnym wojownikom i potworom oraz skrytym w cieniu organizacjom, których machinacje poddadzą w wątpliwość oczywiste prawdy. Albo po prostu przeżyją wciągającą przygodę w żywym i dynamicznym świecie Silberberg.