KONTAKT

Kortunal Turystyka i Przygoda
ul. Warowna 2 57-215 Srebrna Góra

Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail!

Organizacyjny:
biuro@kortunal.com


Fabularny
info@silberberg.pl

W bardzo pilnych sprawach
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00
Nawigacja
Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Nasze strony
Konkursy

Przez cały rok jest wiele okazji, by zdobyć bony zniżkowe do wykorzystania jako zniżkę obozową lub też do zakupu dowolnej z naszych usług (np. noclegów w Warowni, pobytu na imprezie weekendowej czy zjazdów na linach).

Obecnie trwają następujące konkursy:

Wieloetapowy konkurs literacki

Konkurs ma na celu poszerzyć horyzonty oraz rozwinąć umiejętności naszych graczy. Nadsyłane prace mają nawiązywać do świata Silberbergu w dowolny sposób, temat każdego z tych konkursów podawany jest na naszym Fanpage, raz w miesiącu.
Oceniamy pomysł, wykonanie oraz poprawność językową. Kolejnym ważnym kryterium jest długość prac - nie mogą one liczyć więcej niż 6 stron Worda, pisanych Times New Roman 12p.
Nad końcowym werdyktem pracuje pięciu sędziów; Magdalena Baraniak, Artur Teodorski, Magdalena Czarnota, Jędrzej Manikowski oraz Barbara Węgrzecka. Tym samym zarówno oni jak i ich krewni wyłączeni zostali z możliwości uczestnictwa w konkursie. Poza wymienionymi osobami pracę może nadesłać każdy chętny.
Prace będzie można obejrzeć na naszej stronie (silberberg) około marca.
W czerwcu spośród wszystkich uczestników tego konkursu wylosujemy jedną osobę która będzie miała możliwość przyjechać do nas na dowolnego larpa - zarówno weekendowkę jak i obozu.

Dotychczasowe etapy:
Październik - temat "pamiętnik", nagroda: 150zł zniżki
Listopad - temat "melodia", nagroda: 100zł zniżki
Grudzień - temat "święto", nagroda: koszulka oraz 50zł zniżki
Styczeń - temat "rzeka", nagroda: kubeczek oraz 50zł zniżki
Luty - temat pojawi się na fanpage, nagroda: 100zł zniżka
Marzec - temat pojawi się na fanpage, nagroda: 150zł zniżki
Kwiecień: temat pojawi się na fanpage, nagroda: 50zł zniżki oraz niespodzianka.
Maj: temat pojawi się na fanpage, nagroda: koszulka


Loteria
LOTERIA TARGOWA

Prowadzimy loterię w której główną wygraną jest darmowy wyjazd na dowolnego larpa organizowanego przez Silberberg - mogą być to zarówno obozy jak i któraś z weekendówek. Oprócz tego w naszej loterii każdy los jest wygrany, wśród puli nagród rzeczowych są: kubeczki, przypinki, koszulki, zniżki, oraz inne przedmioty tematycznie związane z silberbergiem.

Loterię będziemy prowadzić na:
Warszawski konwent fantastyki "ZjaVa" - 17-19 luty 2017; Warszawa
Poznański konwent fantastyki "Pyrkon" - 28-30 kwietnia. Poznań

Konkurs "Święta z Silberbergiem"

Tematyczny konkurs świąteczny który miał miejsce w grudniu 2016 roku. Prace miały formę dowolną zaś o wygranej decydowały osoby postronne oddając głosy na jedną z wybranych prac.
Wygrana: 50zł zniżki oraz ręcznie malowany kubeczek z wybranym przez Magdalenę "Indianę" Baraniak.Konkurs "Silberowe profilove"

Konkurs który miał miejsce we wrześniu 2016, był on związany z facebookiem. Spośród osób które zgłosiły się na konkurs a miały ustawione zdjęcie z Silberbergu rozlosowywaliśmy trzy nagrody rzeczowe: koszulkę, przypinki i kubeczek.


Zapraszamy także na nasze fanpage na profilu społecznościowym - znajdziecie tam liczne okazje do wygrania ciekawych gadżetów i upominków - koszulek, kubeczków czy przypinek:

SILBERBERG - obozy LARP
KORTUNAL fanpage


Na skróty
- LARPy:
Nie przegap!
Nasze obozy
OBOZY 2017


LARPY WEEKENDOWE


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło