KONTAKT

Kortunal Turystyka i Przygoda
ul. Warowna 2 57-215 Srebrna Góra

Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail!

Organizacyjny:
biuro@kortunal.com
W bardzo pilnych sprawach
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00


Rezerwacje:
prim@kortunal.com
tel. 694 724 966
pn. - sob.
w godz. 16:00-21:00


Dojazdy:
halfgar@kortunal.com
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Fabularny dla uczestników:
info@silberberg.pl

Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Nasze strony
obozy larpowe weekend
Weekendowe obozy larpowe

Głównym wydarzeniem świata Silberbergu są wielodniowe fabuły, które odbywają się w formie wakacyjnych obozów larpowych. Oprócz tego zapraszamy na krótkie, trwające około dobę, fabuły terenowe:
 • EPILOG - zawsze pierwszy weekend października. Podsumowanie wątków obozowych, konsekwencje podjętych w fabule wakacyjnej decyzji.
 • LARP ZIMOWY - najczęściej w styczniu, fabuła
 • PROLOG - maj, wstęp do nadchodzącej fabuły obozowej.

ORGANIZACJA WEEKENDOWYCH OBOZÓW LARPOWYCH.
Umowa
Ma formę oświadczenia, dotyczącego konkretnej imprezy, poniżej możecie znaleźć przegląd ogólnych, powtarzających się zasad, dotyczących większości naszych larpów.
Koszt
Zależnie od fabuły i zaplecza, którego wymaga, a także od formy noclegu, cena będzie się wahała od około 180 zł do około 600 zł.
Cena obejmuje:
 • organizację i poprowadzenie fabuły dla 3-4 grup, trwającą przez założony czas z obsługą i poziomem zaplecza jak na obozie (dostępne stroje i wyposażenie dla graczy)
 • opiekę OG (opiekun-gracz)
 • wyżywienie w postaci ciepłych posiłków (gulasz, zupa) oraz prowiantu terenowego w postaci do ustalenia z uczestnikami, z naciskiem na pieczywo, kiełbaski, ser, suchary wojskowe, czekolada (czyli rzeczy do wzięcia w teren oraz do robienia na ognisku)
 • ubezpieczenie NNW
 • transport (auto)bus lub PKP na trasie Wrocław - Srebrna Góra wraz z opieką - godziny dojazdu zawsze umawiamy z uczestnikami.
 • noclegi w Warowni (chyba, że na danej imprezie zostaną ustalone inne miejsca).


Impreza zazwyczaj odbywa się pod warunkiem minimum 25 chętnych.

REZERWACJA
Rezerwacja miejsca na epizodach jest odrębna od rezerwacji na wakacyjne obozy larpowe. Ze względu na specyfikę organizacji fabuły kolejność działań wygląda następująco:
 • INFORMACJE
  pierwsze pojawi się wydarzenie na naszym fanpage, tam znajdą się informacje i wytyczne fabularne o epizodzie. Zapraszamy do sledzenia na bieżąco FANPAGE SILBERBERG LARP
 • WYSŁANIE ANKIETY
  Link do ankiety pojawi się na wydarzeniu, zgłoszenie będzie obejmować tak dane osobowe, jak i wytyczne do postaci i wątku fabularnego.
 • WPŁACENIE ZALICZKI.
  Bez wpłaty zaliczki nie ma możliwości zatwierdzenia postaci i przydziału do gry. Zaliczka to najczęściej 50 zł, konto do wpłaty znajdziecie na stronie lub na wydarzeniu.
 • KARTA POSTACI I DANE DO GRY
  Po wpłacie zaliczki i potwierdzeniu Waszego udziału, zostaną Wam one wysłane na podany w ankiecie mail. Wraz z kartą postaci otrzymacie umowę do podpisania (przez siebie lub przez rodziców), którą obowiązkowo trzeba zabrać ze sobą na larpa.

CECHY GRY
 • UCZESTNICY
  Ze względu na tresci fabuły zapraszamy osoby powyżej 16 lat. W przypadku osób młodszych istnieje możliwość uczestnictwa pod warunkiem wyrażenia zgody przez rodziców oraz obowiązkowej gry postacią młodocianą.
 • INTENSYWNOŚĆ
  Na złożoną i skomplikowaną zazwyczaj fabułę mamy tylko dobę, przygotujcie się więc na ograniczoną ilość snu i duże zmęczenie.
 • KONFRONTACYJNOSC
  W przeciwieństwie do wakacyjnych obozów larpowych na krótkich fabułach interesy grup graczy są najczęściej stricte przeciwstawne, a gra prowadzi do walki i konfrontacji między graczami, zamiast do walki z przeciwnikami typu Bohater Niezależny.
Dla osób, które nie brały nigdy udziału w obozach SILBERBERG:
 • zapraszamy do zapoznania się przede wszystkim z opisem ŚWIATA GRY SILBERBERG - znając chociaż mniej więcej realia uniwersum, będziecie mogli wejść do gry jako nowe postaci i już w trakcie zaznajomicie się ze szczegółami. Bierzemy pod uwagę wprowadzanie postaci, które w wydarzenia związane z obozem wejdą jako "ludzie z zewnątrz" więc nie przejmujcie się tym, że nie wiecie, co się działo na obozie.
 • dobrze by było także zajrzeć do działu ZASADY GRY , przynajmniej pobieżnie, żeby mniej więcej orientować się, na czym to polega. Szczegóły zasad i tak będziemy wyjaśniać przed grą :)
 • zapraszamy na FANPAGE SILBERBERG LARP - na wydarzeniu na Facebooku będziemy odpowiadać na bieżąco na wszelkie pytania, tam również pojawią się takie szczegóły jak godziny dojazdu itp.
Na skróty
- LARPy:
Nawigacja
Nasze obozy
OBOZY 2018
LARPY WEEKENDOWE


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Partnerzy:
Polecamy sklep z wyposażeniem larpowym: