KONTAKT
Kortunal - obozy wakacyjne
Kortunal Turystyka i Przygoda
ul. Warowna 2 57-215 Srebrna Góra

Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail!

Organizacyjny:
biuro@kortunal.com
W bardzo pilnych sprawach
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00


Rezerwacje:
rezerwacja@silberberg.pl
prim@kortunal.com
tel. 694 724 966
pn. - sob.
w godz. 16:00-21:00


Dojazdy:
halfgar@kortunal.com
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Fabularny dla uczestników:
info@silberberg.pl

Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Nasze strony
Kwatera
WARUNKI POBYTU NA OBOZIE


ZAKWATEROWANIE
Centrum naszych obozów i larpów jest WAROWNIA. Miejsce pełne magii i inspiracji, które swoją konstrukcją nawiązuje do historycznych budowli wikingów. Udekorowane futrami, tarczami i ziołami ściany Halli to nie tylko miejsce, gdzie gracze i uczestnicy zjedzą posiłek i naradzą się, ale także cel, którego przyjdzie bronić lub zdobywać, gdyż cała kwatera jest uważana za fabularną w trakcie gry.
Jednak klimat i wygląd to nie wszystko, WAROWNIA zapewnia najpotrzebniejsze wygodny, jak bieżąca i ciepła woda w prysznicach (ogrzewacze przepływowe), w pełni skanalizowane toalety, ogrzewane kwatery etc., trzeba pamiętać jednak, że nie jest to hotel.
Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z warunkami panującymi na naszych obozach -> strona Warowni.


WYŻYWIENIE
Wszystkim graczom zapewniamy trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Śniadanie i kolacja podawane są w postaci szwedzkiego stołu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - w składzie śniadań na obozach młodzieżowych są wędliny, sery, warzywa oraz pieczywo z dodatkami, zwłaszcza z ukochaną przez uczestników obozów młodzieżowych czekoladą do smarowania. Zawsze jest też herbata czy kawa oraz różne rodzaje płatków śniadaniowych z mlekiem.
Obiady zawsze są dwudaniowe i możliwe zróżnicowane.
WAŻNE! Na prośbę uczestnika (KONIECZNIE prosimy zgłosić wcześniej) możemy dostarczyć wegetariańskie posiłki, natomiast posiłki wegańskie albo bezglutenowe niestety wymagają dopłaty ze względu na komplikację i wyższe koszty produktów.
Podwieczorki przyjmują zwykle formę owoców, bo witaminy są potrzebne, jednak jogurty i czekolada także się pojawiają.
Przez cały czas uczestnicy mają dostęp do pitnej wody, soku oraz wrzątku na herbatę, podgrzewanego w łatwym w obsłudze warniku.
Uczestnicy obozów pomagają podczas każdego posiłku przygotowując stoły i pomagając w nakładaniu jedzenia oraz sprzątaniu. Staramy się uczyć współpracy, szacunku do jedzenia, organizacji zajęć, wspólne zajmowanie się zapleczem posiłków pomaga w integracji grupy.

Szczególnie w przypadku młodszych uczestników rodzice często mają wątpliwości, czy dziecko-niejadka mogą wysłać na obóz. Nie zmuszamy dzieci do jedzenia, jeśli nie mają na to ochoty, jednak jeśli "niejadkowatość" trwa zbyt długo – kontaktujemy się z rodzicami.

Na skróty
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Partnerzy:
Polecamy sklep z wyposażeniem larpowym: